723 07 88 99
Rejestracja online
Telefoniczna
Znany lekarz
Rejestracja online
Skorzystaj z formularza aby umówić wizytę. Oddzwonimy na podany numer i ustalimy dogodny dla Ciebie termin.

  Imię i nazwisko

  Email

  Telefon

  Rodzaj badania

  Preferowany termin wizyty

  Rejestracja telefoniczna
  Zadzwoń do nas aby umówić swoją wizytę.
  Godziny pracy
  Pn-pt 8:00-20:00
  Sob 9:00-14:00
  Zostaniesz przekierowany do serwisu Znany Lekarz
  dr n. med. Anna Zacharzewska-Gondek radiolog Wrocław
  dr n. med. Anna Zacharzewska-Gondek
  dr n. med. Anna Zacharzewska-Gondek radiolog Wrocław

  Dr n. med. Anna Zacharzewska-Gondek ukończyła Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu z wyróżnieniem, specjalizację z radiologii i diagnostyki obrazowej odbyła w Zakładzie Radiologii Ogólnej, Zabiegowej i Neuroradiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, gdzie aktualnie pracuje na stanowisku starszego asystenta.

  Zdała europejski egzamin specjalizacyjny w języku angielskim (European Diploma in Radiology). Ukończyła studia doktoranckie na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu zwieńczone obroną pracy doktorskiej z wyróżnieniem. Odbyła liczne zagraniczne kursy i staże w obszarze obrazowania rezonansem magnetycznym. Aktualne zainteresowania zawodowe i naukowe koncentrują się wokół rezonansu magnetycznego narządów jamy brzusznej i miednicy mniejszej, szczególności wątroby i gruczołu krokowego oraz obrazowania płuc metodą tomografii komputerowej.

   

  Pacjenci kierowani na badania rezonansu magnetycznego przez Medicover proszeni są o umawianie terminu wizyty wyłącznie drogą telefoniczną lub mailową.