723 07 88 99
Rejestracja online
Telefoniczna
Znany lekarz
Rejestracja online
Skorzystaj z formularza aby umówić wizytę. Oddzwonimy na podany numer i ustalimy dogodny dla Ciebie termin.

  Imię i nazwisko

  Email

  Telefon

  Rodzaj badania

  Preferowany termin wizyty

  Rejestracja telefoniczna
  Zadzwoń do nas aby umówić swoją wizytę.
  Godziny pracy
  Pn-pt 8:00-20:00
  Sob 9:00-14:00
  Zostaniesz przekierowany do serwisu Znany Lekarz
  13.06.2023
  Neoscan – co nas wyróżnia

  Krótki termin oczekiwania na badanie i szybki opis! Bez skierowania!

  Opcja In-bore sprawia, że osoby badane czują się spokojniejsze i bardziej zrelaksowane, dzięki czemu zdjęcia z badania nie są poruszone.
  Pracownia rezonansu magnetycznego Neoscan we Wrocławiu wyposażona jest w jedyny na Dolnym Śląsku, najwyższej jakości aparat Philips 1.5T Ingenia Prodiva

  Aparat Philips 1.5T Ingenia Prodiva wyposażony w system in-Bore Ambient Experience daje obraz najwyższej jakości, co wpływa na dokładność badania rezonansem magnetycznym i trafność opisu. Opcja In-bore sprawia, że osoby badane czują się spokojniejsze i bardziej zrelaksowane, dzięki czemu zdjęcia z badania nie są poruszone.

  Część standardowo przyjętych sekwencji została w naszej pracowni zastąpiona przez sekwencje HR (high resolution – wysokiej rozdzielczości). W większości nasz “złoty standard” bazuje na sekwencjach cienkowarstwowych (1mm/ 3mm), a to wraz z opcją HR pozwala na dokładniejsze obrazowanie struktur anatomicznych.

  Na jakość naszych badań wpływa także wieloletnie doświadczenie techników elektroradiologii oraz obecność lekarza radiologa, który służy pomocą i konsultacją przy każdym badaniu.

  Zobaczcie, jak w praktyce wygląda systemem Philips in-Bore Ambient Experience dedykowany dla osób odczuwających lęk przed badaniem MRI oraz dla dzieci.

   

  W pracowni rezonansu magnetycznego Neoscan, przy ulicy Lekarskiej 1 we Wrocławiu wykonasz prywatnie badania MR głowy, MR kręgosłupa, MR kończyn, MR jamy brzusznei i MR miednicy mniejszej. O wszystkich tych badaniach przeczytasz w zakładce Badania

  Udostępnij post
  Pacjenci kierowani na badania rezonansu magnetycznego przez Medicover proszeni są o umawianie terminu wizyty wyłącznie drogą telefoniczną lub mailową.